ÜNİVERSİTE BÖLÜM TANITIMLARI FİNALİ

ÜNİVERSİTE BÖLÜM TANITIMLARI FİNALİ

image

SULTANGAZİ GENÇLİK MECLİSİ`NDEN ÖRNEK PROJE :
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TANITIMLARI

Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi, liselilerin üniversite öncesi doğru tercih yapmaları için planlanan “Üniversite Bölüm Tanıtımları” projesini tamamladı. 8 haftalık programla gerçekleştirilen “Üniversite Bölüm Tanıtımları” nın finali uzman psikolog Abdülaziz Yılmaz’ın Motivasyon Semineri ile yapılacak.
Sultangazi Belediyesi Gençlik Meclisi yeni dönemde de eğitim konusunda örnek projeler geliştiriyor. Üniversite Bölüm Tanıtım Programları ile liseli gençlerin üniversite öncesi doğru tercih yapmalarına yardımcı olunması hedefleniyor. Hukuk, Siyaset ve Kamu Yönetimi, Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Hemşirelik, Mühendislik Bölümleri, Iktisat, Mimarlık, Çocuk Gelişimi, Sağlık Bilimleri, Lojistik ve daha birçok bölümü içeren programda Bölüm tanıtımlarını bölümün ya mezunu ya da o bölümde okuyan öğrenciler yaptı. 
Böylece tamamen bir gönüllülük projesi şeklinde gelişen programda lise son sınıf öğrencileri en güncel bilgiye ulaşması sağlandı.

“SON DERS” PROGRAMI
Üniversite Bölüm Tanıtımlarının final programı uzman psikolog Abdülaziz Yılmaz’ın Motivasyon Semineri ile gerçekleşecek.

HATİP : Uzman Psikolog Abdülaziz Yılmaz
TARİH : 26 MAYIS 2016 PERŞEMBE
SAAT. : 13.00
YER. : SULTANGAZİ BELEDİYESİ NİKAH SALONU

Yazar hakkında

admin administrator