SULTANGAZİLİ GENÇLER KAMPTA

SULTANGAZİLİ GENÇLER KAMPTA

Sultangazi Belediyesi`nin gençlere yönelik tatil ve eğitim kampı Edirne Enez`de sürüyor.8 haftalık kamp programının bu haftaki konukları Sultangazi Gençlik Meclisi üyeleriydi. Gençler kamp boyunca hem eğlendi hem de seminerlerle bilgilendi. Kampın son gecesinde yapılan Kamp Ateşi etkinliği sonunda Gençlik Meclisi Başkanı Recep TAŞĞIN şehitler için dua etti.  

DSC_0678

 

Sultangazi Belediyesi`nin gençlere yönelik gerçekleştirdiği Gençlik Kampı Edirne Enez`de sürüyor. Kampın bu haftaki konukları Sultangazi Gençlik Meclisi üyeleri oldu. Üniversiteyi kazanan öğrencilerin üzerindeki stresi almak ve onları ödüllendirmek adına gerçekleştirilen kamp 8 haftalık bir periyot içeriyor. Kamp içerisinde öğrencilere hem gelişim seminerleri veriliyor hem de etkinliklerle güzel zaman geçirmeleri sağlanıyor.

 

Sultangazi Gençlik Meclisi üyelerinin katıldığı bu haftaki kamp da dolu dolu geçti.Kamp süresinmce Sultangazi Belediye Başkanı Fevzi Dülger de gençlerle bir arada oldu. Kamp boyunca gençler yazarlarla buluştu. Kamp içerisinde birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekilirken; Değerler Eğitimi, Girişimcilik ve Motivasyon, Dijital Hayat ve Sosyal Medya seminerleri de gençlerin ufkunu genişletti.

Ayrıca basketbol, futbol, tenis, masa tenisi, kumda uzun atlama, halat çekme, çuval yarışı, paintball ve okçuluk gibi birçok eğlenceli spor faaliyetiyle de gençler kampı dolu dolu geçirdi.

 

 

KAMP ATEŞİNDE ŞEHİTLER UNUTULMADI

 

Kampın son gecesi kamp ateşini Sultangazi Gençlik Meclisi Başkanı Recep TAŞĞIN kamp liderleri ile birlikte yaktı. Kamp ateşi sırasında Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger gençlere hitap etti. Gençlere yönelik yapılan faaliyetlerden bahseden Dülger bu faaliyetlerin gençlerin katılımı  ile daha da artacağını belirtti. Kamp ateşi önünde gençler sanatsal performanslarını sergileyerek ateş etrafında birtakım eğlenceli oyunlar oynadı.

 

Gençlik Meclisi üyeleri kamp ateşi alanına ellerinde Türk bayrakları ve tekbirlerle geldi.Vatanı ve gençlerin geleceği uğruna canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin ruhları anısına etkinlik sonunda  Gençlik Meclisi Başkanı Recep Taşğın dua etti.

 

Yazar hakkında

admin administrator