SOKAK ROPÖRTAJLARI BAŞLIYOR!

SOKAK ROPÖRTAJLARI BAŞLIYOR!

image

 

Gençler Sultangazi’ye ve İstanbul’a dair sorularla Sultangazililere mikrofon uzatıyor.

 

Sultangazi Gençlik Meclisi Sokak Ropörtajları projesini başlatıyor. Sultangazili hemşerilerimize mikrofon uzatarak Sultangazi’nin dünü, bugünü ve yarınına dair sorularla konuşacağız. Haftalık olarak organize edilecek proje kapsamında Sultangazi ve İstanbul özelinde gençler odaklı sorular üretilerek vatandaşlara düşünceleri sorulacak.

 

Sultangazi Gençlik Meclisi tanıtım medya biriminin organize edeceği ropörtajlar haftalık olarak düzenlenerek sosyal medya üzerinden yayınlanacak. İlerleyen etaplarda  web sitesinden de yayına başlayacak Sokak Ropörtajları ile Sultangazi ve İstanbul’ un tanıtımı ve gençlerin şehrini oluşturma ideali ile fikir alışverişi yapılacak.

 

Sokak Ropörtajları’nın diğer amacı ise vatandaşların tespitlerinin rapor haline getirilerek yerel yönetimlerce daha iyi hizmet verebilmenin ilkelerinin iyileştirilmesi, yönetişim faaliyetinin yerel yönetimlerce uygulanabilirliğini artırmak.

 

Sizler de sorularınızla Sokak Ropörtajları’na katkıda bulunabilir, Sultangazi Gençlik Meclisi’nin farkındalık sağlamasını istediğiniz konuları bizimle paylaşabilirsiniz. Tavsiyelerinizi sosyal medya hesaplarımızdan iletebilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator